Hans Arnold gouache
2016-09-04
403004
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HANS ARNOLD (1925-2010): "Alladin", signerad Arnold, lackad gouache på kartong, 36x24cm
smärre ytskador