Gustav Rudberg oljemålning
2016-09-05
402964
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Mansporträtt, signerad Rudberg, olja på duk, ca 87x86 cm