Gustav Rudberg oljemålning
2016-09-04
402952
| Klubbat belopp | 6 200 SEK |
| Utropspris | 7 000 SEK |
GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Bondgård på Hven, signerad daterad à tergo 1967, olja på duk, ca 61x74 cm