Oljemålning signerad F Percy
2016-09-04
402832
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
F PERCY(1800/1900-tal): Oas i solnedgång, signerad F Percy, olja på duk, ca 80x48 cm
Dukskador