Niels Jensen
2016-09-04
402681
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NIELS JENSEN (född 1964): "Stadens ängel", signerad, akryl på pannå, ca 122x122 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm