Taklampor
2016-09-02
402655
| Klubbat belopp | 8 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TAKLAMPOR, 3 st. 1900-tal, oxiderad mässingsplåt och svarvade detaljer, höjd ca 40 cm
Slitage