Angeilca Wiik
2016-09-14
402647
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Uteliv", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 126/290, ca 59x40 cm, oramad