Angelica Wiik
2016-09-14
402646
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): Karusell, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, EA, ca 59x43 cm, oramad