Angeilca Wiik
2016-09-14
402644
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Räv-vän, signerad Angelica Wiik, 225/290, färglitografi med glitter, ca 60x38 cm, oramad