Angelica Wiik
2016-09-05
402642
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Ögontröst", signerad Angelica Wiik, 6/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad