Angelica Wiik
2016-09-05
402639
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960): "Kajplats", signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, 18/290, ca 43x30 cm, oramad