Angelica Wiik
2016-09-02
402638
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ANGELICA WIIK (född 1960), "Månjazz", signerad Angelica Wiik, 158/290, färglitografi med glitter, ca 30x43,5 cm, oramad