Sven Lidberg oljemålning
2016-09-04
402611
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Cafépersonal, signerad, olja på ölunderlägg, ca 10,5x8,5 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm