Japanskt träsnitt
2016-09-02
402603
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JAPANSKT TRÄSNITT, triptyk, procession, otydligt signerad Toyo--, ca 35x73 cm, oramad
Fläckar, marginalskador, lagningar