Sven Lidberg oljemålning
2016-09-04
402600
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Blommor och kurtiserande par, signerad, olja på duk, dukmått ca 35x24 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm