Sven Lidberg oljemålning
2016-09-04
402595
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Blommor och skärgård, signerad, olja på duk, dukmått ca 32x25 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm