Sven Lidberg oljemålning
2016-09-04
402592
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Två kockar, signerad, olja på duk, dukmått ca 26x18 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm