Brosch Lea Stein
2016-09-14
402557
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
LEA STEIN, brosch, Paris, formgiven omkring 1940-talets slut, bakelit, i form av en pingvin, signerad, längd 9 cm