Roland Svensson färglitografi
2016-09-02
402513
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Den gamla ångbåten", signerad Roland S, 316/360, färglitografi, ca 60x45 cm