K G NIlson färglitografi
2016-09-02
402491
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Klanger i gult", signerad och daterad K-G Nilsson 1995, 3/25, färglitografi, 24,5x24 cm, oramad
Något gulnad