Inger Ekdahl akrylskulptur
2016-09-05
402484
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 18, 24x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm
Smärre repor och nagg