Inger Ekdahl akrylskulptur
2016-09-05
402483
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
INGER EKDAHL (1922-2013): Objekt, osignerad, akrylat, höjd 22,5, 10x7 cm
PROVENIENS:Enligt uppgift av familjen utförd under 1960-talet i Stockholm
Smärre repor och nagg