K G Nilson färglitografi
2016-09-02
402478
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
K-G NILSON (född 1942): "Rosa kvadrat", signerad och daterad K-G Nilsson 1991, 67/100, färglitografi, 35x45 cm