Sven Lidberg färglitografi
2016-09-04
402466
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN LIDBERG (1929-2009): Skärgårdsmotiv, signerad, 99/270, färglitografi, ca 44x54 cm
PROVENIENS: Restaurant Pelikan, Södermalm, Stockholm