Folkdräkter blandtekniker
2016-09-01
402366
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): (8) Folkdräkter signerade cop K Bqt, blandteknik, uppklistrade på papp, ca 63x50 cm, oramade
Smärre skador