Lars Jonsson färglitografi
2016-09-01
402358
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LARS JONSSON (född 1952): Småspov, signerad Lars Jonsson, 15/360, färglitografi, ca 24,5x35 cm