Vägglampor, 1950-tal
2016-09-01
402317
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VÄGGLAMPOR, 1 par, 1950-tal, teak med kupa i opalglas, höjd ca 22 cm
Visst slitage, mindre spricka på trädetalj