Fåtölj
2016-09-01
402226
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ, 1900-talets andra hälft, skinn, pärlspikad, sitthöjd ca 42 cm
Bruksslitage