John Wipp akvarell
2016-09-01
402168
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
JOHN WIPP (1927-2005): Komposition, signerad och daterad John Wipp -85, akvarell, 33x25 cm