Komposition oljemålning
2016-08-31
402157
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad, olja på duk, ca 120x90 cm