Harald Sallberg etsning
2016-09-01
402125
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HARALD SALLBERG (1895-1963): Självporträtt, signerad och daterad Harald Sallberg 1930, etsning, ca 26x23 cm
Gulnat blad