Orientmatta
2016-09-01
402122
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ORIENTMATTA, anatolisk, 1900-talets andra hälft, medaljong på rostfärgad botten, ca 226x110 cm
slitage