Brickbord teak
2016-09-01
402100
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BRICKBORD, teak, 1900-talets mitt, dubbla brickor samt gummiklädda hjultrissor, höjd ca 60, 53x40 cm
Visst slitage