Alfred Manessier färglitografi
2016-09-05
402002
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ALFRED MANESSIER (1911-1993): Komposition, signerad Manessier, 210/220, färglitografi, ca 30x49 cm