Skrivbordslampa 1940-tal
2016-08-31
401992
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
SKRIVBORDSLAMPA, 1940-tal, plåt samt metall, höjd 35 cm
Slitage, fläckar