Madeleine Pyk färglitografi
2016-08-31
401973
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): Komposition, signerad M Pyk, färglitografi, ca 29x21 cm