Madeleine Pyk
2016-08-31
401967
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MADELEINE PYK (född 1934): "Var så god och sit fr Johansson", signerad och daterad M Pyk ROSA, blandteknik, ca 18X18 cm