Ulrica Hydman Vallien
2016-08-31
401963
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ULRICA HYDMAN VALLIEN (född 1938): Kärleksbild, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 62x86 cm, oramad