Oljemålning hamnmotiv
2016-08-30
401815
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, hamnmotiv, kopia, signerad A. Hanzeen 17, olja på duk, ca 75x130 cm