Oscariansk ljuskrona
2016-08-30
401769
| Klubbat belopp | 11 500 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
LJUSKRONA med prismor, oscariansk, för 6 ljus, stomme i mässing, höjd 93, diameter 77 cm
Slitage, skador