Roland Svensson litografi
2016-08-29
401635
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Från Mälartorget", signerad, Provtryck 12/12, 1953, litografi, ca 39x30 cm