Karl Dahlqvist oljemålning
2016-08-29
401616
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
KARL DAHLQVIST (1900-71): motiv från Älvsjö, Långbro, signerad och daterad Karl Dahlqvist Älvsjö Långbro 1955, olja på pannå, ca 60x122