Klubbat för:
650 SEK
1 500 SEK
SKRIN, mahogny, 17/1800-tal, beslag ock listverk i mässing, med fackinredning, lock med handtag, höjd ca 18, 20x19 cm
Slitage och skador, nyckel saknas
401612
2016-08-29