Armlänstolar England
2016-09-06
401543
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ARMLÄNSTOLAR, 4+2 st snarlika, England, 1900-tal, chippendalestil, mahogny
Slitage, skador