Edward Hald Orrefors
2016-08-28
401439
| Klubbat belopp | 3 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
EDWARD HALD, "Fiskgraal", vas, Orrefors, dekor av fiskar och sjöväxter i underfång, signerad "Orrefors Sweden Graal nR: 162 GB Edward Hald", höjd ca 15 cm
Smärre repor