Orientmatta Gendje
2016-09-04
401426
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ORIENTMATTA, Gendje, antik, stjärnmönster mot gul botten, 203x117 cm
Skador, slitage, lagningar