Golvlampa mässing
2016-08-28
401400
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, mässing, 1900-talets andra hälft, räfflad pelare samt veckad textilskärm, höjd ca 150 cm
Bruksslitage