Herman Hägg oljemålning
2016-08-27
401247
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
HERMAN HÄGG (1884-1966): Stockholmsmotiv mot stadshuset, signerad och daterad Herman Hägg 1947, oja på duk, ca 50x73