Klubbat för:
1 600 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
BIBLIOTEKSSTEGE med fyra läderklädda trappsteg, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, höjd ca158 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, knoppen sliten, lagning. Ett trappsteg saknar lädret
401214
2016-08-28
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner