Brännvinsflaskor 1800-tal
2016-08-27
401201
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BRÄNNVINSFLASKOR, 7 dlr., glas, 1800-tal, bland annat greppaflaskor, av varierande modell samt storlek, vissa med slipad dekor, höjd ca 20-24 cm
Slitage